Astoria er en vinder af Hus & hems designerkonkurrence 2016! Lampen er skabt med både funktion og design for øje og passer flot overalt i hjemmet. De matte sorte bakker er justerbare. Lampen kommer med en sort 2 meter lang ledning i tekstil med afbry
Astoria er en vinder af Hus & hems designerkonkurrence 2016! Lampen er skabt med både funktion og design for øje og passer flot overalt i hjemmet. De matte sorte bakker er justerbare. Lampen kommer med en sort 2 meter lang ledning i tekstil med afbryder. Lyskilde: G9 Max 42W. Energiklasse: A++ - E.
Globe Lighting blev grundlagt i 1984 af Anders Hall. Virksomheden er i dag en af branchens store spillere og har hele Europa som sit salgsområde. Global Lightning er en kreativ virksomhed, hvor innovation, unikt design, funktion og følelse er deres varemærke.
Bedømmelser & anmeldelser
2
1 Anmeldelse
Kundebedømmelser
0
0
0
1
0
DatoBedømmelse
Kathrine H23-06-03
Der står ikke, at der skal købes en pære derudover, og nu viser det sig, at jeg ikke kan få fat i den variant i en almindelig butik. Det skal bestilles gennem dem. Tung.